«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031Інформація про гурт


Історія проекту "Клініка" розпочалася навесні 2003 року, коли Антон Шаров зателефонував Олексію Катруку та повідомив, що написав текст на один з його перших творів. Через деякий час була записана перша пісня майбутнього проекту – “Потойбічність причин”. Цей запис дав потужний імпульс подальшому розвитку творчості колективу. Одразу було прийнято рішення стосовно назви команди. Ідея була взята за треком з нереалізованого проекту Ярослава Тарасенка "Квазімодо". Незабаром була створена концепція першого альбому. Створювались все нові і нові композиції. Нажаль, запис пісень був дуже сповільнений - багато композицій переписувались декілька разів, одразу з’явилися складнощі з вокалом, експерименти з власним стилем виконання. Нарешті у 2007 році відбувся реліз першого повноформатного диску - "Безглузда опора сучасників Сонця". Незважаючи на численні технічні недоліки, цей альбом - наша гордість, як приклад абсолютно безкомпромісного, чистого мистецтва, повної свободи самовираження і вірності своїм творчим ідеалам, які ми пронесли через всі ці роки. В музичному плані альбом досить різноманітний: від gothic rock до doom/death, але всі композиції (як сказав один із наших прихильників) "пов'язані невидимою ниткою". Всі тексти також тісно пов'язані між собою у єдину цілісну концепцію, часом агресивну, жорстоку, моторошну,але в той же час глибоко психологічну і задушевну. Готичний за духом альбом, який сам же показує абсурдність, нісенітність такого світосприйняття, як спробу прикрити психологічні комплекси. За допомогою цих текстів і композицій ми намагалися увести слухача в похмурий потойбічний світ його ж власної душі, тож кожен знайде у нашій музиці щось для себе.
 В той же час, у 2003-2004 роках, коли ще тільки починалася робота над першим альбомом, вже була створена концепція і перші три тексти другого альбому - "Ілюзія самовідтворення Всесвіту". Але потім цей процес сильно загальмувався: дуже повільно записували перший альбом, була довга творча криза - як у музичному, так і у текстовому плані. Учасники гурту подорослішали, стало менше вільного часу, у Шарова з'явилася власна сім'я. І нарешті у 2008 році "Клініка" подала перші ознаки життя - був написаний текст "За межею безболісного забуття" - для другого альбому, і частково музика для композиції "Льодяні окраїни Всесвіту".
Тексти альбому "Ілюзія самовідтворення Всесвіту" більш змістовні, ліричні, глибокі і відверті. Більш зрілою стає і музика - композиції набувають більшої виразності, цілістності, емоційної глибини. 
Гурт працює над матеріалом другого альбому, і в той же час шукає лейбл для видавництва першого альбому. Ми маємо зробити свій внесок у розвиток української культури.
 
Jamendo : Free music

Jamendo : Free music